Предмет: Физика,
автор: qwezzee
Вкажіть, чому дорівнює кількість теплоти (в кДж), що виділилась при кристалізації 200 г свинцю при температурі плавлення.
Ответы
Автор ответа:
9
Ответ:
5 кДж
Объяснение:
Дано:
m = 200 г = 0,2 кг
λ = 0,25*10⁵ Дж/кг - удельная теплота плавления свинца при температуре плавления
_______________
Q - ?
Количество теплоты:
Q = λ*m
Q = 0,25*10⁵*0,2 = 5 000 Дж или 5 кДж
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: ILikePitsaaaaaaa
Предмет: Математика,
автор: fetisovae53
Предмет: Обществознание,
автор: artem790266
Предмет: Математика,
автор: janatsizevskaja
Предмет: Литература,
автор: voronina1710197