Предмет: Химия,
автор: kichikao
На купрум(2) оксид кількістю речовини 6 моль подіЯли сульфатною кислотою до повного його розчинення. Обчисліть масу утвореної солі
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
960 граммов
Объяснение:
CuO+H2SO4=CuSO4+H2O
если CuO взято 6 моль и его полностью растворили, то и соли образовалось тоже 6 моль.
Mr(CuSO4)=64+32+16*4=160 г/моль
m=n*Mr=6моль *160 г/моль=960 граммов
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: mountainpeak228
Предмет: Алгебра,
автор: maksimcicila6
Предмет: Литература,
автор: Banana1200
Предмет: Химия,
автор: 1snipervald
Предмет: Информатика,
автор: Ееее1111