Предмет: Химия,
автор: Аноним
Який об′єм вуглекислого газу виділиться при спиртовому бродінні глюкози
масою 720 г
Ответы
Автор ответа:
8
C6H12O6 (дрожжи)= 2C2H5OH + 2CO2
720/180 = x/44.8
4 = x/44.8
x = 44.8*4 = 179.2 л
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: mady20120902
Предмет: Физика,
автор: 000sweetpink000
Предмет: Математика,
автор: diydimi20110402
Предмет: Математика,
автор: чидем2004