Предмет: Физика, автор: krapa133

Лінія електропередачі має довжину 200 км. Для її виготовлення
використано провід із алюмінію перерізом 150 мм Сила струму у лінії 150 4
Визначити падіння напруги у лінії.​

Ответы

Автор ответа: DedStar
10

Ответ:

ΔU = 5,55 кВ

Объяснение:

Дано:

L = 200 км = 200 000 м

ρ = 0,028*10⁻⁶ Ом*м

S = 150 мм² = 150*10⁻⁶ м²

I = 150 А

_____________

ΔU - ?

Сопротивление провода:

R = ρ*L / S = 0,028*10⁻⁶ *200 000 / (150*10⁻⁶) ≈ 37 Ом

Падение напряжения:

ΔU = I*R = 150*37 = 5 550 В   или 5,55 кВ

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: Alyamareeva1074