Як ми з'їздили у Асканію-Нову надо сделать срочно дам 100 балов . должно быть 30 предложений . что мы увидели , и что рассказывали .
Ответы
Ответ:
Ми нещодавно були в Асканія-Нова. Це природний заповідник імені Ф. Е. Фальц-Фейна. Він розташований в Херсонській області України, поблизу селища, на південний схід від Каховки. Асканія-Нова була заснована в 1828 році герцогом Фердинандом Фрідріхом, представником німецької династії Асканиев як вівчарське колонії. Площа заповідника складає 33 307,6 га, 11 054 га абсолютно заповідна степова зона. Асканійський степ відноситься до типчаково-ковилового типу, це єдина незаймана територія в Європі. Ковила найпоширеніша рослина в Асканії-Нова, вона займає 75 % всієї рослинності. В травах мешкають 1155 видів членистоногих, 7 видів земноводних і плазунів, 18 видів ссавців. Здесь произрастает 478 видов высших растений. В «Красную книгу Украины» занесено 13 видов высших растений, 3 вида грибов и 4 лишайников. На территории Аскании-Нова расположен Большой Чапельский под. Это уникальная форма рельефа размером 4 на 6 км, которая периодически заполняется талыми водами. Он занесён в международный список Рамсарской конвенции об охране водно-болотных угодий. В самой глубокой части пода произрастают гидрофиты, в том числе редчайший на Украине вид Звездоплодник частуховый. На этом участке имеется наивысший уровень разнообразия цветковых растений в заповеднике 368 видов, в том числе 53 эндемичных. 8 видов занесены в Красную книгу Украины.
Тут росте 478 видів вищих рослин. До "Червоної книги України" занесено 13 видів вищих рослин, 3 види грибів та 4 лишайників. На території Асканії-Нова розташований Великий Чапельський під. Це унікальна форма рельєфу розміром 4 на 6 км, яка періодично заповнюється талими водами. Він занесений до Міжнародного списку Рамсарської конвенції про охорону водно-болотних угідь. У найглибшій частині поду ростуть гідрофіти, в тому числі рідкісний на Україні вид Зореплідник частуховий. На цій ділянці є найвищий рівень різноманітності квіткових рослин в заповіднику 368 видів, в тому числі 53 ендемічних. 8 видів занесені до Червоної книги України.На території Великого Чапельського поду містяться дикі копитні з різних континентів. Ми бачили мешкають тут мешкають бізони, сайгаки, лань європейська, коні Пржевальського, туркменські кулани, осли, благородні олені, плямисті олені, муфлони, двогорбі верблюди. Влітку сюди випускають ватусі, антилоп канна, кафрських буйволів, гну, нільгау, зебр і гаялів. Восени в центрі пода збирається велика кількість перелітних птахів. Ми бачили різні види качок, зграї журавлів, сірих гусей, куликів.
Объяснение: