Предмет: Физика,
автор: nootbook78p41szt
• Яку мінімальну роботу слід виконати для того, щоб підняти на поверхню ґрунт ( = 2000 кг/м3) під час викопування колодязя глибиною 10 м з площею перерізу 2 м2 ? (g = 10 м/c2).
Ответы
Автор ответа:
10
Ответ:
А=200 кДж
Объяснение:
po=2000 кг/м3 H=10 м S=2 м2 A=?
===
Масса грунта
m=po*V=po*S*H
Центр тяжести грунта на глубине (на эту минимальную высоту и поднимаем)
h=H/2
A=m*g*h=po*g*S*H²/2=2000*10*2*100/2=2*10^5 Дж
===============================================
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Українська мова,
автор: Fhfjdbsk
Предмет: Геометрия,
автор: wwdenww
Предмет: Математика,
автор: саня9151
Предмет: Математика,
автор: rommansk