Предмет: Химия,
автор: penza37
Задача. Скільки грамів натрію вступає в реакцію з водою, якщо в результаті утворюється 8,96 л водню (н.у.)?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
m(Na) = 18,4 г
Объяснение:
Дано :
V(H2) = 8.96 л
Найти :
m(Na) - >
2 Na+2 H2O -> 2 NaOH+H2
1) n(H2) = V/Vm
Vm = 22,4 л/моль
n(H2) = 8,96 л/22,4 л/моль = 0,4 моль
n(H2) = 0,4 моль
2) n(Na) 0,4 моль
= =>
2 1
n(Na) = 0.4 моль *2 = 0,8 моль
n(Na) = 0.8 моль
3) m(Na) = n*M
M(Na) = 23 г/моль
m(Na) = 0,8 моль * 23 г/моль = 18,4 г
m(Na) = 18,4 г
Ответ : m(Na) = 18,4 г
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: kurbanovagulnara97
Предмет: Русский язык,
автор: mariakolosova366
Предмет: География,
автор: milana21102008
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: виола102