Предмет: Физика,
автор: vetal4120
який буде показ динамометра , якщо підвішений до нього тягар масою 1.6кг і об'єм 1000см³ занурити у воду
Ответы
Автор ответа:
117
Дано: СИ Решение
m = 1.6кг F = Fт - Fа
V = 1000см^3 | 0.001м^3 | Fт = mg
ρ = 1000кг/м^3 Fа = ρgVт
----------------------- F = mg - ρgVт
F - ? F = (m-ρVт) * g
F = (1.6кг - 1000кг/м^3 * 0.001м^3) * 10Н/кг = 6Н
1235tust:
10Н/кг = 6Н Что за уравнение? Исправьте неверно. F=6H
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: jtseyzer2006
Предмет: ОБЖ,
автор: vikabutlerska
Предмет: Английский язык,
автор: dilnazkuanyshbai
Предмет: Геометрия,
автор: Чика123456789
Предмет: Литература,
автор: gogopipkaMogomen