Предмет: Физика,
автор: yancvatoy
!!СРОЧНО, 20 МИНУТ ЕСТЬ!!
Залежність пройденого тілом шляху s від часу t задається рівнянням s=A+Bt+Ct^2+Dt^2, де C=0,14 м/с^2 і D=0.07 м/с^3
1)Через скільки часу після початку руху прискорення тіла дорівнюватиме 1м/с^2
2)Чому дорівнює середнє прискорення тіла за цей промвжок часу?
Ответы
Автор ответа:
4
(ошибка +Dt³)
ускорение -2я производная: а= 2С+6Dt=1, 0.28+0.42t=1, t≈1.714c
a(0)=0.28, a(1.714)=1, <a>=(0.28+ 1)/2= 0.64 м/с²
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: lerabozhko1402
Предмет: Математика,
автор: hristinanapadij
Предмет: Алгебра,
автор: ejiktronik
Предмет: Математика,
автор: Маша4444444
Предмет: Математика,
автор: Nasty5555