Предмет: Физика,
автор: anya21558
провідник довжиною 2 М рухається зі швидкістю 8м/с перпендикулярно до силових ліній однорідного магнітного поля з індукцією 0,2 мТл. визничите різницю потенціалів, що на кінцях провідника
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
U=3.2 мВ
Объяснение:
L=2 м v=8 м/с B=0.2*10^-3 Тл U=?
===
U=B*L*v=0.2*10^-3*2*8=3.2*10^-3 B
=================================
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: mkl07
Предмет: Математика,
автор: shenqqiw
Предмет: Математика,
автор: TweOnePil2134
Предмет: Математика,
автор: Аня2005115
Предмет: Математика,
автор: Алисачька