Предмет: Русский язык, автор: fk80

Здравствуйте! Интересует такой вопрос , можно ли по правилам русского языка, после точки поставить запятую и начать предложение с маленькой буквы

Ответы

Автор ответа: Dedagenn
2

Нет, точка служит знаком препинания, завершения предложения, отделяет одно предложение от другого. А другое предложение не может начинаться с запятой.

Такое сочетание может появиться в случае, если точка использована для сокращения слов: "...в 1 веке до н. э., когда...". Но в этом случае продолжение не является самостоятельным предложением.

И не только в русском, но и в других языках.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Lfifa
Предмет: Математика, автор: matveykabidil
Предмет: Українська мова, автор: dariahovrina11
Прочитайте тексти, визначте вид і засоби міжфразного зв'язку. ДАЮ 190б.
1.
І все ж воно наймиліше у світі, це непоказне село на великій рівнині… Тут пройшло твоє дитинство. Тут учився ти в школі. Тут привчали тебе до роботи. Тут навчився любити світ, і людей, і музику, і літературу. Небо, і зорі, і місяць, і перші радощі, і перші печалі - усе для тебе почалося тут, усе ввійшло й лишилося в тобі навіки. Усе, із чого складається людське життя й сама людина (О. Сизоненко).
2. Був пишний травневий вечір. Сонце заходило за сизу легеньку хмарку й неначе обвело її навкруги золотим, лискучим обручиком. Синє небо було прозоре та глибоке, неначе вода коло берега в морі. На небі подекуди плавали білі хмарки, як лебеді. Покроплена дощиком земля ніби дихала пахощами весняних квіток (І. Нечуй-Левицький).
3. Прийшла осінь. У зелені коси беріз вплелися золоті стрічки. Різнобарвним полум’ям горять осики, дикі груші. Червоніють китиці ягід на горобинах. На лісовій ліщині дозріли горіхи. Важкі коричневі жолуді падають з дубів. Лісовим мешканцям настав час заготовляти на зиму харчі (О. Пархоменко).​
Предмет: Литература, автор: ylia552