Предмет: Химия,
автор: aalekseenko189
Обчислити масу етилового спирту яка утвориться в час спиртового бродіння 800г глюкози
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
m(C2H5OH) = 408.5g
Объяснение:
C6H12O6 => 2CO2 + 2C2H5OH
v(C6H12O6) = 800/180 = 4.44 mol
v(C2H5OH) = v(C6H12O6)*2 = 8.88 mol
m(C2H5OH) = 8.88*46 = 408.5g
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: j425035p5n2lf
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: tocha14
Предмет: Математика,
автор: маша1251
Предмет: Обществознание,
автор: про412