Предмет: Химия, автор: dimasahar4

9 10 срочно, пожалуйста

Приложения:

Ответы

Автор ответа: юлій218
0

Ответ:

m(C2H5OH) = 36.8g

m(С3H7OH) = 240g

m(CH3COOC3H7) =346.8g

Объяснение:

1)

C6H12O6 => 2CO2 + 2C2H5OH

m(C6H12O6) = 200*0.45 = 90g

v(C6H12O6) = 90/180 = 0.5 mol

Звідси, якщо кількість речовини глюкози = 0.5, то кількість речовини спирту = 1 (коефіціент в 2 рази більший).

m(C2H5OH) = 1*46 = 46g (теоретична)

m(C2H5OH) = 46*0.8 = 36.8g (практична)

2)

С3H7OH +CH3COOH = CH3COOC3H7 + H2O

v(CH3COOH) = 240/60 = 4 mol

m(С3H7OH) = 4*60 = 240g

m(CH3COOC3H7) = 102*4*0.85= 346.8g

Похожие вопросы