Предмет: Физика,
автор: uchenik4829
ПОМОГИТЕ СРОЧН0...
На тіло масою 50г діє сила, що в 2 рази більша за силу, що діє на тіло масою 200г. У скільки разів прискорення одного тіла буде більшим за прискорення іншого?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
у тела весом 50г. ускорение в 2 раза больше.
Объяснение:
m1=50г=0.05 кг
F1= 2*F2
m=200г=0.2 кг.
а1/а2=?
F=m*a
a=F/m
Тогда можно записать
а1/а2 = F1*m2 / (m1*F2)= F1*0.2 / (F1*2*0.05)=2 Раза
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: karinaslabospickaa
Предмет: История,
автор: saraymyroslava
Предмет: Математика,
автор: gorokina99
Предмет: Обществознание,
автор: жесть8
Предмет: Математика,
автор: 87076821538