Предмет: Физика, автор: Taniashe

Штампуюють монету діаметром 24мм. Яка сила удару по заготовці, якщо границя текучості металу 200МПа?

ПОМОЖІТЬ ТЕРМВНОВОО!!!

Ответы

Автор ответа: fatt52
13

Ответ:

F=90432 H

Объяснение:

σ=2*10^8 Па    d=24*10^-3 м   F=?

===

σ=F/S

S=π*d²/4

F=σ*π*d²/4=2*10^8*3.14*(24*10^-3)²/4=90432 H

=====================================

Похожие вопросы