Предмет: Химия,
автор: stelmahdanil555
Помогите пожалуйста. Яка маса нітратної кислоти витратитися на взаємодію з оксидом міді(ll) кількість речовини 2 моль?
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь: 252 г
Дано:
n(CuO) = 2 моль
Знайти:
m(HNO₃)-?
Розв'язок:
М(HNO₃) = 63 г/моль
CuO + 2HNO₃ = Cu(NO₃)₂ + H₂O
З рівняння реакції бачимо, що n(HNO₃) = 2n(CuO)
n(HNO₃) = 2*2 моль = 4 моль
m(HNO₃) = n*M = 4 моль*63 г/моль = 252 г
відповідь: 252 г
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: taya1329
Предмет: Английский язык,
автор: pmanaeva6
Предмет: Английский язык,
автор: alexpica0109
Предмет: Математика,
автор: OLESENCA