Предмет: Физика, автор: Vazonchik16

ПОМОГИТЕ ПЖ.

тиск 4м³ газу, який має температуру 37°с дорівнює 2*100000 па. який буде тиск газу якщо йгоо об'єм зменшити до 1.5м³, а температуру підвищити до 87°с​

Ответы

Автор ответа: fatt52
2

Ответ:

p2=6.19*10^5 Па

Объяснение:

V1=4 м3   T1=310 K   p1=2*10^5 Па   V2=1.5 м3   T2=360 K   p2=?

===

p1*V1/T1=p2*V2/T2

p2=p1*V1*T2/(T1*V2)=2*10^5*4*360/(310*1.5)=6.19*10^5 Па

====================================

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: tiktokersalajkersa03
Предмет: Литература, автор: jasminaermekkyzy1205