Предмет: Химия, автор: alisavovk9

визначте об'єм газу який утворюється в результаті взаємодії 24г магнію з надлишком сульфатної кислоти

Ответы

Автор ответа: RASSPUTIN
0

Mg + H2SO4 MgSO4 + H2↑

Складемо пропорцію, щоб знайти об'єм газу:

24 / 24 = X / 22,4

X = 24 × 22,4 / 24 = 22,4 л

Відповідь: V (газу; H2) = 22,4 л.

Похожие вопросы