Предмет: Физика,
автор: MrMartinDak1
21 По прямолінійному горизонтальному проводу довжиною 1,5м та
масою 0,01кг протікає струм 3А . Визначте величину індукції магнітного
поля, якщо цей провідник знаходиться у рівновазі.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
B=0.022 Тл
Объяснение:
L=1.5 м m=0.01 кг I=3 A B=?
===
m*g=I*B*L
B=m*g/(I*L)=0.01*10/(3*1.5)=0.022 Тл
=================================
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: khramov818
Предмет: Литература,
автор: adelalibekova981
Предмет: Информатика,
автор: sabaca30
Предмет: Литература,
автор: санчоус112
Предмет: Литература,
автор: 666gri