Предмет: Биология, автор: sabnab00

что подразумевают когда говорят об морфофизиологии какого-то класса?​

Ответы

Автор ответа: megaray
0

Разберем что такое морфология и физиология.

Морфология - наука о строении (как о внутреннем так и о внешнем) и форме.

Физиология - наука о процессах жизнедеятельности.

Морфофизиология какого-то класса наверное имеется ввиду общее способность к жизнедеятельности связанное со строением. Формообразование или в принципе рост организма.

(можно пожалуйста лучший ответ, если понравился) :)

Автор ответа: ttoi5edutejib
0

Ответ:

Морфоло́гия (в биологии) изучает как внешнее строение (форму, структуру, цвет, образцы) организма, таксона или его составных частей, так и внутреннее строение живого организма (например, морфология человека). Подразделяется на наружную морфологию (или эйдономию) и внутреннюю морфологию (или анатомию).

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: aruzhanismagulova72
Предмет: Українська мова, автор: ivchuk1203
Вставте розділові знаки та підкресліть граматичні основи.
1. П’янить ромашкою трава і він неначе у жнива приліг спочить сказати слово а тіль­ки рана випадково йому дихання забава. 2. Нас розлучали з рідними з жит­тям і навіть з мрією але ніщо й ніколи нас не розлучало з вірою. 3. Здавалося десь угорі відкрилася глибока бездонна дірка і звідти без упину хлюпали бурхливі холодні потоки. 4. Ся розмова лишила в мені якийсь гіркий несмак але миритись брати назад свої слова у мене не було бажання. 5. Сонячний день млосно дихав запашним теплом свіжої ріллі і дзвінкоголосі жайворонки дружним хором славили весну. 6. Славилися на київських землях гончарі та постійно вдосконалювалися такі найдавніші ремесла як чоботарство шевство кравецтво. 7. Отак ми їхали то з надсадним виттям мотора пнулись угору то повільно спускаючись вниз і Чорний Черемош спочатку пінився з лівого боку а потім з правого і гори злітали увись із святковою легкістю і блакит­ного серпанку було повно і попереду і ззаду й над нами. 8. Сім год мак не родив і голоду не було. 9. Ще мить і Дрогичинська битва загримить. 10. Все зраділо стрічаючи день і день зрадів розцвітаючи ясний теплий погожий.
Предмет: Биология, автор: Vola12