Предмет: Химия,
автор: sabolotna1snijana200
Маса однієї молекули гліцеролу
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
M(C₃H₅(OH)₃)=3x12+5+3x17=92г./моль
M=m÷n, отсюда m=M×n
m(C₃H₅(OH)₃)=92г./моль×1моль=92г.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: annaefimenko723
Предмет: Українська література,
автор: ponomarenkova
Предмет: Английский язык,
автор: milana4662
Предмет: Алгебра,
автор: elyabarsukova