Предмет: Химия, автор: mshxhfjd

розрахуйте масу натрій хлориду NaCL,що містить в 200 г розчину з масою часткою 0,05​

Ответы

Автор ответа: 32barashek23
3

Відповідь:

10 г

Пояснення:

m(розч.)= 200

n(NaCl)= 0.05 моль

формула:

w(NaCl)= m(NaCl) делить на m(розч) => m(NaCl)= w(NaCl) x m(розч)

Подставляем:

m(NaCl)= 0.05 х 200 = 10 г

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: fannydumpling
Предмет: Информатика, автор: ДашаЭнергодарка