Предмет: Физика,
автор: kolosk64
яку роботу виконує електричний струм за 1 годину у лампі потужністю 60 Вт
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Объяснение:
Р=60 Вт
t=1ч=3600 с
А=?
A=P*t=60*3600=216 кило Ватт
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: dimadobryanskii228
Предмет: Математика,
автор: qqrnzgpfhqdbtlmj2012
Предмет: Другие предметы,
автор: a2Assistant
Предмет: Математика,
автор: alena466
Предмет: История,
автор: Bk2012