Предмет: Физика,
автор: pashamardan27
7 запитання, зробіть будь ласка
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
С1=С2 тогда
с12=С1/2= 2/2=1 мкФ
с34=С3+С4 =2+6=8 мкФ
С=с12*с34 / (с12+с34)=1*8/(1+8)=0,889 мкФ
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: arturmazakin805
Предмет: Химия,
автор: cherkevichjulia2507
Предмет: Информатика,
автор: t7tw8rsd7m
Предмет: Обществознание,
автор: валерия549
Предмет: Математика,
автор: saneknovikov811