Предмет: Физика,
автор: valeriia52
Скільки чоловік позбавляє кисню автомобіль, що
протягом 4 год рухається із швидкістю 80 км/год? (Добо
ву норму кисню однієї людини він споживає на ділянці
шляху 2,5 км.)
Ответы
Автор ответа:
7
Ответ:
Объяснение:
t=4 ч
V=80 км/ч
n= 2,5 км.
N=?
найдем пройденный путь
S=V*t=80*4=320 км
Найдем количество человек
N=S/n=320/2.5= 128 человек
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: lolita13341403
Предмет: Математика,
автор: mechta201800023
Предмет: Українська мова,
автор: Stanislavkuchugurnyy
Предмет: Математика,
автор: фефь
Предмет: Алгебра,
автор: XBOST1478