Предмет: Физика, автор: alexandrovna4862

Два резистора опорами 15 і 30 ом з'єднані послідовно, сила струму дорівнює 0.4А, чому дорівнює напруга?

Ответы

Автор ответа: Dedagenn
13

Ответ:

Rпосл=R1+R2=15+30=45 Ом, U=I*R= 0.4*45= 18 B

Похожие вопросы