Предмет: Химия,
автор: antoniyapetra
Визначте масу калій феноляту, який можна добути при взаємодії фенолу
масою 10г з калій гідроксидом масою 10г.
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
C6H5OH + KOH =C6H5OK + H2O
n(C6H5OH) =0,106 моль
n(KOH)=0,178 моль
Химическое количество фенола меньше - считаем по нему.
n(C6H5OK)=0.106
m(C6H5OK)=0,106×132=14г
Задача на избыток и недостаток реагирующих веществ.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: mmdbrwptrg
Предмет: Информатика,
автор: ShinyYt
Предмет: Физика,
автор: IraKopest
Предмет: География,
автор: melnikova22050306
Предмет: Физика,
автор: Mil8144