Предмет: Химия,
автор: orfeefro
Обчисліть масу пропанової кислоти, на нейтралізацію якої витратили
розчин калій гідроксиду масою 40г з масовою часткою лугу 7%.
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
С3Н7СООН + KOH = C3H7COOK + H2O
m(KOH)=40×0.07=2,8 г.
n(KOH)=2,8÷56=0,05 моль
n(C3H7COOH) = 0,05 моль
m(C3H7COOH)= 0,05 × 88= 4.4г
Ответ: 4.4г
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: ShinyYt
Предмет: Физика,
автор: IraKopest
Предмет: Геометрия,
автор: wellck340
Предмет: Физика,
автор: Mil8144