Предмет: Физика,
автор: GYDKM
Скільки часу нагріватиметься 3 л води від 18 С до кипіння в електричному чайнику що має потужність 800Вт з ККД 87%?
Ответы
Автор ответа:
15
Ответ:
Объяснение:
m=p*V=1000*0,003=3 кг кпд=c*m*(t2-t1)/N*t t=c*m*(t2-t1)/N*кпд=4200*3*(100-18)/800*0,87=1484,5c=24,7 мин
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: nikaaaaaaaa96
Предмет: Биология,
автор: WFEE
Предмет: Химия,
автор: melkayalestrangee
Предмет: Математика,
автор: АнжелаLOVE