Предмет: Физика,
автор: romanykvlad863
СРОЧНО))) ККД похилої площини становить 65%. Щоб підняти вантаж масою 17кг необхідно прикласти силу 80 ньютонів . Якою є довжина похилої площини , якщо її висота дорівнює 25 см ?
Ответы
Автор ответа:
43
Ответ:
0.817
Объяснение:
Дано | n= Aк/Ав
n= 65%= 0,65 | Ак= mgh
m= 17 kg | Aв=F*l
F=80H | l= mgh/F*n=17*10*0.25/80*0.65=0.817
h=25 см= 0,25 м |
_______________|
l-?
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: igorryabokon09
Предмет: Математика,
автор: taisiasumelidi
Предмет: Українська мова,
автор: karolinamazur463
Предмет: Физика,
автор: ogorodnikovkir
Предмет: Литература,
автор: typakibarh1488