Предмет: Физика, автор: VikaLapkaa

ДАМ 25 БАЛІВ! За допомогою важеля піднімають вантаж вагою 200 Н на висоту 1 м. При цьому сила, прикладена до другого плеча важеля, виконала роботу 3 кДж. Визначте ККД важеля

Ответы

Автор ответа: 1235tust
6

Ответ:

Объяснение:

η=F*h / A = 200*1 / (3000)=0.067*100% =6.7 %

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: dobruyaya6