Предмет: Физика,
автор: komo16092005
Двигун виконав роботу 720 кДж за 2 години. Яка потужність цього двигуна?
Ответы
Автор ответа:
5
Ответ:100 ватт
Объяснение:
СИ:
А=720000Дж
t=7200сек
Решение:
P=A/t
P=720000/7200=100Вт
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: ttyled
Предмет: История,
автор: ayanamireyy
Предмет: История,
автор: oleksandra13kart
Предмет: География,
автор: vipnation
Предмет: Литература,
автор: vika12345101