Предмет: Математика,
автор: Аноним
Малюнок купив для Карлсона 8 тістечок і 12 булочок з повидлом, заплативши за всю покупку 408 кронюОдне тістечко коштує 24 крони.Яка ціна однієї булочки?
На 22.11.2011р.,будь ласка! Дякую Вам!
Ответы
Автор ответа:
0
24*8=192
408-192=216
216/12=18 крон
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: dikiyjdjdj
Предмет: Другие предметы,
автор: bveter901
Предмет: Математика,
автор: asimovmejrlan1
Предмет: Математика,
автор: vikqa
Предмет: Математика,
автор: madin