Предмет: Физика, автор: umnik227

Лiтак масою 4 т пiднявся на висоту 1000 м. Яка робота витрачена на пiдйом?
(g≈10 Н/кг ).

Вiдповiдь: робота, яка здійснена при підйомі літака, дорівнює
МДж

Приложения:

Ответы

Автор ответа: bopecod
1

Ответ:

40

Объяснение:

F=mg=4000кг*10Н/кг=40000Н

A=F*h=40000*1000м=40МДж

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Аноним