Предмет: Физика, автор: sovunya2006

Пж !! Срочно надо ! Физика 7кл

Приложения:

Ответы

Автор ответа: vasyael
2

Ответ:

мал.1:  1 вантаж=16.66кг, 2вантаж=33.33кг

Объяснение:

Ліву частину потрібно зрівняти з правою. Зліва маємо 2м до 1вантажу       ( чорне і біле=1м), то з права 1м до 2вантажу.

Виходить 2м*16.66=1м*33.33

мал2.  Щоб урівняти ліву і праву частину : визначаємо відстань до 3-го вантажу 2м*6кг=12кг*м,, вантаж 2 має 0.5м*2кг=1кг*м,, 1-й вантаж повинен мати 11кг*м, для відстані 2м це=5.5кг.

отже 2м*5.5кг+0.5м*2кг=2м*6кг,  12=12.

Похожие вопросы