Предмет: Химия,
автор: victoriaerstenu
вкажіть масу води яка міститься у 80 г насиченого розчину солі при 55 градусах якщо розчинність цієї солі за цієї тамператури становить 60 г на 100 г води
Ответы
Автор ответа:
2
вкажіть масу води яка міститься у 80 г насиченого розчину солі при 55 градусах якщо розчинність цієї солі за цієї тамператури становить 60 г на 100 г
Сначала определим массу солі
На кожні 160 гр розчину приходиться 60 г солі тобто встановемо пропорцію
160 г 80 г
-------- = --------- => x=80*60/160=30 г солі
60 г x г
Відповідно 80-30=50 г води
Бо 80 г -маса розчину, а 30 г маса-солі
Відповідь 50 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: veronikabutsko1211
Предмет: Русский язык,
автор: privet932
Предмет: Английский язык,
автор: vikapiskozub97
Предмет: Математика,
автор: ggggg39
Предмет: Алгебра,
автор: Оля28032002