Предмет: Физика,
автор: Anastasia12000
Визначте ккд рухомого блока яким силою 500 нпіднімають вантаж масою 60 кг
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
η=60%
Объяснение:
m=60 кг
F=500 H
η=?
η=(Ап/Аз)*100%,
Ап=P*h=m*g*h
Аз=F*L, т.к. блок подвижный, то L=2*h ⇒ η=[m*g/(2*F)]*100%=[60*10/(2*500)]*100%= [600/1000]*100%≈60%
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: vanesapavlykv
Предмет: Английский язык,
автор: gojsksj
Предмет: ОБЖ,
автор: 909202t
Предмет: Литература,
автор: VALIK123321
Предмет: История,
автор: korzhevaelvira