Предмет: Физика,
автор: deilfull
Гідравлічний прес має великий поршень , площа якого 0,5 м²,та малий із площею 5 см². яка повинна подіяти на малий поршень,щоб прес подіяв на тіло з силою 12 кн?
ДАЮ 50 БАЛЛОВ!!!!!!!!!!!!!!
Ответы
Автор ответа:
20
Ответ:
F2=12 H
Объяснение:
S1=0.5 м² S2=5*10^-4 м² F1=12*10^3 H F2=?
===
p1=p2
F1/S1=F2/S2
F2=F1*S2/S1=12*10^3*5*10^-4/0.5=12 H
================================
Похожие вопросы