Предмет: Математика,
автор: makss86
Помогите пожалуйста!
Приложения:
Ответы
Автор ответа:
0
№1
1) 5+4=9 (грн) - ціна 1 кг м'яса
2) 9*6=54 (грн) - заплатили за 6 кг
№2
1) 27:3=9 (л) - напоюють одного коня
2) 45:9=5 (к) - стільки можна напоїти 45 л води
№3
1) 3+5=8 (к) - кількість сторін
2)72:8=9 (см) - витрачають на одну сторону фігури
3) 9*5=45 (см) - периметр п'ятикутника
Приложения:
makss86:
Спасибо вам!
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: aisuluydyrysova5
Предмет: Русский язык,
автор: bandaevaekaterina07
Предмет: Английский язык,
автор: nurnurik666
Предмет: Информатика,
автор: kkkitkova
Предмет: Математика,
автор: Аноним