Предмет: Химия,
автор: fednik13111
1. Розчинити 30 г солі у 1,5 л води. Потім визначи масову частку солі за формулою. 2 дослід. розчинити 60 г солі у 500 г води. І визначити масову частку солі за розчином
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
1.
Дано:
m(солі) = 30 г
V(H2O) = 1,5 л = 1500 мл
Знайти:
ω(солі)-?
Розв'язок.
m(H2O)=ρ(H2O)*V(H2O) = 1 г/мл*1500 мл = 1500 г
m(p. солі) = m(солі) + m(H2O)= 30 г + 1500 г = 1530 г
ω(солі) = m(солі)/m(p. солі) = 30 г/1530 г = 0,0196 або ≈ 2%
Відповідь: 2%
2.
Дано:
m(солі) = 60 г
m(H2O) = 500 г
Знайти:
ω(солі)-?
Розв'язок.
m(p. солі) = m(солі) + m(H2O)= 60 г + 500 г = 560 г
ω(солі) = m(солі)/m(p. солі) = 60 г/560 г = 0,107 або 10,7%
Відповідь: 10,7%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Bainana
Предмет: Математика,
автор: denishamogoj8
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: abdigalievaamina07
Предмет: Математика,
автор: GeStapo098
Предмет: Математика,
автор: улангерек