Предмет: Химия, автор: chrystyna707

Обчисліть об‘єм водню який необхідний для відновлення Al з оксиду Al, що утворився під час розкладу 30 грам алюмінію гідроксиду.

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА! СРОЧНО!

Ответы

Автор ответа: lml88
1

2Al(OH)3=Al2O3+3H2O

n(Al(OH)3)=30г/78 г/моль= 0,385 моль

По УХР Al2O3 в два раза меньше, т.е. n(Al2O3)=0,1925 моль

Al2O3+3H2=2Al+3H2O

По УХР Н2 в три раза больше, т.е. n(H2)=0,1925*3=0,6 моль

V(H2)=0,6 моль*22,4 моль/л=13,44 л

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: помоги155