Предмет: Химия,
автор: lena779928
приготуйте 90 г розчину з масовою часткою солі 3% яка маса утвореного розчину і яка маса розчинника
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
m (солі) = ω (солі) * m (розчину) / 100% = 3% * 90 / 100% = 2,7 г;
m (розчинника) = m (розчину) - m (солі) = 90 - 2,7 = 87,3 г.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: ggshwbd71
Предмет: Литература,
автор: angelinadacenko23
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: lolkukla289
Предмет: Математика,
автор: KittyCannon