катер плив 5 год за течією річки і 3 год проти течії. Знайдіть середню швидість катера протягом усього шляху якщо його власна швидкість 21км/год а швидкість течії 2 км/год
Ответы
Швидкість катера за течією(власна шв катера+ шв течії) 23 км/год
Швидкість катера проти течії (власна шв катера - шв течії) 19 км/год
23*5=115 км - проплив катер за течією
19*3=57 км - проплив катер проти течії
57+115=172 км - всього проплив катер
5+3=8 год- всього катер плив часу
172:8=21.5 км / год- середня швидкість катеру
Ответ:
Пошаговое объяснение:
Швидкість катера за течією(власна шв катера+ шв течії) 23 км/год
Швидкість катера проти течії (власна шв катера - шв течії) 19 км/год
23*5=115 км - проплив катер за течією
19*3=57 км - проплив катер проти течії
57+115=172 км - всього проплив катер
5+3=8 год- всього катер плив часу
172:8=21.5 км / год- середня швидкість катеру
Подробнее - на Znanija.com - https://znanija.com/task/32363028#readmore