Предмет: Физика,
автор: eportmane642
ПЛИЗ!!!!! ПОМОГИТЕ СРОЧНО !!!!!!!!!!!!!!!!! ДАМ ВСЕ СВОИ БАЛЛЫ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
РЕШИТЕ ЛЮБУЮ ЗАДАЧУ
1.Куля масою m = 10 г, що летить зі швидкістю v = 800 м / с, потрапляє в дерево і поглиблюється на s = 10 см. Знайти силу опору дерева і час руху кулі в дереві, вважаючи цей рух рівноуповільненим.
ИЛИ
2.Вантажівка на горизонтальній ділянці довжиною 300м розвиває постійну силу тяги 14.7кН. При цьому її швидкість збільшується від 36км/год до 54км/год. Знайдіть яка сила тертя діє на вантажівку якщо її маса 13т
eportmane642:
ПОЖАЛУЙСТА МНЕ ОЧЕНЬ НАДО
Ответы
Автор ответа:
1
я не знаю. Сам жду ответа
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение: m*V^2/2=F*S F=m*V^2/2*S=0,01*640000/2*0,1=32*10^3 H
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Math7821
Предмет: ОБЖ,
автор: Zlatacherel388
Предмет: Русский язык,
автор: davudhajimuradov84
Предмет: Математика,
автор: annaroot14