Предмет: Физика,
автор: Foxes222
Яку силу потрібно прикласти щоб утримати сосновий брусок об'ємом 0,02м3 під водою
Ответы
Автор ответа:
6
Ответ:
Объяснение: Возьмем плотность сосны p=500 кг/м3 F=V*g(pж-p)=0,02*10*(1000-500)=100 H
Foxes222:
Спасибо!
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: sewylin
Предмет: Математика,
автор: fugolevuncik
Предмет: Физика,
автор: plotnykovanoel
Предмет: Математика,
автор: Marimalmaz2004