Предмет: Химия,
автор: nazaqr30042004
який обєм водню виділиться при взаємодії 13г цинку з сульфатно кислотою .Яка маса при цьому утворится ?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
ОбъяснеZn+H2SO4=ZnSO4+H2
Zn
m=13 гр
M=65гр/моль
n=m/M=0.2 моль
Значит n(H2)=0.2 моль
H2
V=n*22.4 л/моль=4.48 л
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: spanc7977
Предмет: Литература,
автор: goncharovayana1109
Предмет: Математика,
автор: abusev85
Предмет: Математика,
автор: Felestina
Предмет: Биология,
автор: сабрикачка