Предмет: Физика, автор: lizaepik53

сталева кулька масою 0,05кг падає з висоти 5м на сталеву плиту. Після зіткнення кулька відскакує від плити з такою ж за модулем швидкістю. Знайдіть силу, що діяла на плиту під час удару вважаючи її сталою. Час зіткнення дорівнює 0,01с​

Ответы

Автор ответа: tana20101997
10

Ответ:

Объяснение:   V=sqrt(2*g*h)=sqrt(2*10*5)=10 м/с   F=m*V/dt=0,05*10/0,01=50 H

Похожие вопросы