Предмет: Химия,
автор: juliamelnichuk
Обчисліть масу глюкози і води,які необхідно взяти для приготування 200 г розчину з масовою часткою розчиненої речовини 2%
oled55:
странно получилось
Ответы
Автор ответа:
33
Дано: Розв'язання:
m(р.р.)=m(р-ну)*
w(р.р.) = 2%=0,2 *w(р.р.)
m(р-ну) = 200 г m(p.p.)=200*0.2=
=40г
Знайти: Відповідь: 40 г
m(р.р.) - ?
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: maksssssssssss1
Предмет: Информатика,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: TOPINJ
Предмет: Литература,
автор: WasilisaKisa
Предмет: Литература,
автор: ЛИЗА1й