Предмет: Химия,
автор: sahnevich
Якою буде масова нітратної кислоти в новому розчин , якщо до розчину об’емом 40мл з масовою часткою нітратної кислоти 96 % ( густина 1,5г7Мл) долити розчин об'емом 30мл з масовою часткою нітратної кислоти 48 % ( густина 1,3ш / Мл )
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
дано
V1( ppa HNO3) = 40 mL
W1(HNO3) = 96 %
p1(ppa HNO3) = 1.5 g/ml
V2(ppaHNO3) = 30 mL
W2(HNO3) = 48%
p2(ppa HNO3) = 1.3 g/ml
------------------------------------
W(HNO3)-?
m1(HNO3) = V1( ppa HNO3) *W1(HNO3)*p1(ppa HNO3) / 100%
m1(HNO3) = 40*96*1.5 / 100% = 57.6 g
m1(ppa HNO3) = V1( ppa HNO3)*p1(ppa HNO3) = 40*1.5 = 60 g
m2(HNO3) = V2(ppaHNO3)*W2(HNO3)*p2(ppa HNO3)/100%
m2(HNO3) = 30*48*1.3 / 100% = 18.72 g
m2(ppa HNO3) = V2(ppaHNO3)*p2(ppa HNO3) = 30*1.3 = 39 g
m(общ HNO3) = m1(HNO3) + m2(HNO3) = 57.6 + 18.72 = 76.32 g
m( общ ppa HNO3) = m1(ppa HNO3) + m2(ppa HNO3) = 60 + 39 = 99 g
W(HNO3) = m(общ HNO3) / m(общ рра HNO3) * 100% = 76.32 / 99 * 100% = 77.1%
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: miroslavabogomaz98
Предмет: Математика,
автор: nekraseviculia3
Предмет: Литература,
автор: rovnyakovav
Предмет: Математика,
автор: ильяс110
Предмет: Математика,
автор: пирожок16