Предмет: Физика,
автор: vikacepela38
укажіть енергію,що її споживає електролампа за 20 хв. роботи ,якшо показання вольтметра 200в,а амперметра 0,5 а
Ответы
Автор ответа:
9
Дано:
I=0.5A
U=200B
t=20min=1200c
Найти: P-?
Решение: P= U=
⇒ A=Uq q=It
q=1200·0.5=600Кл
A=600·200=120000Дж
P==100Вт
Ответ: 100Вт
I-сила тока (А)
U-напряжение (В)
t-время (с)
q-заряд (Кл)
A-работа тока (Дж)
P-мощность (Вт)
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: tupik7092010
Предмет: История,
автор: offbrawl92
Предмет: Физика,
автор: alenaisakovaaa46
Предмет: Математика,
автор: ymHIk01
Предмет: Литература,
автор: Аннулька